Bilgisayar Onarım Servisi, Bilgisayar Tamiri, Pc Tamiri, Seyrantepe Bilgisayar Servisi, Kağıthane Bilgisayar Servisi, 4.Levent Bilgisayar Servisi , Levent Bilgisayar Servisi , Bilgisayar Servisi , Bilgisayar Onarım , Pc Onarım , Pc Servisi
Yükleniyor ...

Mac Onarım

Mac'iniz garanti kapsamı dışında mı? En yakın Genius Bar'ınız çok mu uzakta? Mac onarım servisimiz aynı yüksek kaliteli onarım ve tavsiyeyi sunuyor: premium fiyatı olmadan. Tüm Mac onarımlarını şirket içinde de yapıyoruz, böylece daha hızlı ve daha ucuz bir hizmet bekleyebilirsiniz.

Mac'inizi istediğiniz şekilde bize ulaştırın. Bölgede iseniz, Mac onarım atölyelerimizden birini arayın ve kendi dahilerden oluşan ekibimiz sizi anında çalışmaya başlatacak. Ya da gelip bizi görmeniz uygun değilse, sizi görmeye geleceğiz. Mühendislerimiz haftada yedi gün, akşamları ve normal mesai saatleri içinde çalışırlar ve ihtiyaç duyduğunuzda evinize veya iş yerinize gelirler.

Macbook Su Hasar Onarımı

Su hasarı Mac'inizi etkiledi mi? Apple su hasarı onarım servisimiz, bilgisayarınızı kurtarmanın hızlı ve uygun maliyetli yoludur. MacBook, MacBook Pro, Air ya da masaüstü olsun, etkilenen parçaları değiştirir ve bilgisayarınızın yeniden çalışmasını sağlarız.

Apple’ın, tüm yeni Apple ürünleriyle birlikte verilen bir yıllık sınırlı garantisi, su hasarı durumunda makinenizi kapsamaz. Apple Bakım Koruma Planı da yok. Ve ortalama Apple su hasarı onarım maliyeti yüksektir. Çoğu durumda, su ile zarara uğrayan bir Apple ürününü çöp kutusuna atmak ve ürünü yepyeni bir modelle değiştirmek daha ekonomik olabilir.

Macbook Hava Onarımı

MacBook Air onarım servisimiz markalı alternatiften daha hızlı. Markalı alternatiften daha ucuz. Ve aynı kalitede yedek parçaları kullanır. Bunun roket bilimi olduğunu düşünmüyoruz. Ama biz onun dahi olduğunu düşünüyoruz. MacBook Air onarım servisimize güvenebilirsiniz. Mühendislerimiz Mac'leri dışarıda tanıyan kalifiye uzmanlardır. Ve bizimle yüz yüze, ya dükkanlarımızdan birinde, ya da evinizde ya da ofisinizde..

MacBook Air onarım servisimiz. Her an size gerçek zaman da destek vermeye hazırdır.

Mac'inizin mümkün olan en kısa sürede onarılması gerektiğini biliyoruz, bu yüzden yaptığımız şey bu. MacBook Air onarım servisimiz yaptığımız işi ve kullandığımız kaliteli yedek parçaları yansıtacak şekilde fiyatlandırılır. İhtiyacınız olanı ödersiniz.

Mac Sabit Sürücü Değiştirme

Hızlı. Kullanışlı. Basit. Bu bizim MacBook Pro sabit disk değiştirme servisimizdir. Veri diskiniz ölürse, dizüstü bilgisayarınızın işe yaramaz bir metal parçasına dönüştüğünü varsaymayın. Bizi arayın ve sorunu çözelim. Mevcut sürücünüzü çıkarmak ve yenisini koymak veya önceden sahip olduğunuz sürücüyü onarmak anlamına gelir. Mac HDD onarım servisimiz deneyimli uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Mac'lerin içerden dışa ve arkaya doğru olduğunu biliyoruz.

Uzman Mac mühendislerinden oluşan ekibimiz, veri sorununuzu hızlı bir şekilde teşhis eder ve anında onarımı tamamlar. Aslında, Mac sorunlarının% 90'ı, sorunun bildirildiği gün mühendislerimiz tarafından çözülür.

Macbook Batarya Değişimi

MacBook pili öldü mü? Bilgisayarınızı henüz çöp yığınına göndermeyin. MacBook Pro pil değiştirme servisimiz hızlı, uygun fiyatlı ve genellikle aynı gün içinde tamamlanır. Hatta gelip bilgisayarınızı evinizden veya iş yerinizden alacağız.

Bir MacBook satın aldığınızda, kalite satın alırsınız. Ne yazık ki, sağlam yapı ve alüminyum kasa bir getiri ile geliyor. Sahipleri tarafından açılmak üzere tasarlanmamışlardır. Bu, pilin kullanım ömrünün sonuna geldiğinde, tüm bilgisayarı en yakın Apple mağazasına iade etmeniz önerilir. Resmi MacBook Pro pili değiştirme masraflıdır.

Ve bir Apple mağazasının yakınında yaşamıyorsanız, işlemin tamamlanması birkaç gün sürebilir. MacBook batarya değişiminiz için Apple primleri ödediğinizde alacağınız aynı bataryaları kullanıyoruz, ancak hizmetimiz çok daha hızlı ve daha ucuz.

iMac Onarımı

Yanıp sönme imac? Henüz çıldırma. İMac onarım ekibimizi arayın. İMac'inizi hızlı bir şekilde tanıyacağız, düzelteceğiz ve iade edeceğiz. Ve biz çift hızlı demek istiyoruz. Tüm iMac onarımlarını şirket içinde yapıyoruz, bu nedenle makinenizi üçüncü taraf bir yere göndermemizi beklemeniz gerekmez. Ancak bekleyin: Bu, onaylı Apple yedek parçalarını kullanmadığımız anlamına gelmiyor mu? Bir şey değil.

İMac'inizi Apple'a kurye ile gönderirseniz, alacağınız kaliteli parçaları kullanırız. Parçaların gerçekte neye mal olduğunu yansıtan bir fiyat için sadece kendi dükkanımıza uyuyoruz. Kutuya bastıklarını değil. Ve iMac'inizi kendimiz alıp bıraktığımız için, nakliye ve taşıma için sizden ekstra ücret almak zorunda değiliz.

Markalı alternatifle tamamen aynı iMac onarımını yaptığımızı söyleyebiliriz. Onları sadece daha hızlı, daha ucuz ve daha rahat şekilde yaparız. Bunu kendi küçük “deha” ımız olarak düşünmeyi seviyoruz. İMac onarım servisimiz de güvende. Olduğu gibi, gerçekten güvenli. Tüm mühendislerimizden, kendi gizlilik ifşa etme anlaşmalarını imzalamalarını istiyoruz. Bu, iMac'inizin verilerinizin güvenliğinden şahsen sorumlu olmasını sağlayan nitelikli bir Mac mühendisi tarafından sabitlendiği anlamına gelir.

Macbook Klavye Değiştirme

MacBook Pro klavye değiştirme servisimiz sayesinde, sıkışmış veya bozuk tuşlar sorun olmak zorunda değildir. Hızlıyız, güveniliriz ve yalnızca orijinal yedek parçaları kullanıyoruz. Bir Apple servisinden veya tamirinden alacağınız aynı klavyeye ve arka ışığa sahip olacaksınız, çünkü makinenizi düzeltmek için göndermemize gerek kalmayacak, daha hızlı geri alabilirsiniz.

MacBook klavye değiştirme servisimiz, ulusal onarım merkezlerinden ve Apple servislerinden daha ucuzdur. Sizden sadece marka için değil yedek parça ve iş için ücret alıyoruz. Sabit bir ücret alıyoruz, bu yüzden bize dizüstü bilgisayarınızı vermeden önce ne kadar ödediğinizi tam olarak bilirsiniz.

Mac Ekranının Değiştirilmesi

Çatlak mı kırık MacBook ekranı mı? MacBook ekran onarım servisimiz hızlı ve kolaydır. Ve MacBook'unuzu, onarım için üçüncü taraf bir depoya gönderemediğimizden, zamandan olduğu gibi paradan da tasarruf etmenizi sağlayabiliriz.

Mac ekran değiştirme servisimiz basit ve akıllıdır. Bizi arayın, size geliyoruz, MacBook'unuzu alıp ekrana sığdırıyoruz, geri getiriyoruz. İşte bu kadar kolay. Veya, yerel Mac ekran onarım atölyelerimizden birini geçiyorsanız, makinenizi bırakabilirsiniz ve beklerken düzelteceğiz. Çok çeşitli Mac ekran boyutlarını ve türlerini stokta tutuyoruz ve önerilen ya da Apple markalı bir tamir şirketi ile aynı yüksek kaliteli parçalara uyuyoruz.

Böylece Retina'nıza bir taş ya da MacBook Air ekranınıza bir baget koymuş olsanız da yardımcı olabiliriz. Mac mobil değil mi? İMac ekranlarını da düzeltiriz. Bize sadece yılı ve ekran boyutunu söyleyin, mümkün olan en kısa sürede yeni bir taneye sığacağız. Veya ekran boyutunu veya model yılını bilmiyorsanız, mağazamıza getirin veya bizi evinizden veya iş yerinizden almamızı sağlayın. Doğru ekranı tespit edeceğiz ve planlanan bu FaceTime toplantısı için zamanında ayarlayacağız.