Bilgisayar Onarım Servisi, Bilgisayar Tamiri, Pc Tamiri, Seyrantepe Bilgisayar Servisi, Kağıthane Bilgisayar Servisi, 4.Levent Bilgisayar Servisi , Levent Bilgisayar Servisi , Bilgisayar Servisi , Bilgisayar Onarım , Pc Onarım , Pc Servisi
Yükleniyor ...

Donanım Güncellemeleri

Daha hızlı bir sistem mi istiyorsunuz? İçine daha hızlı parçalar yerleştirin. Bu, her PC sahibinin zaman zaman istediği bir sorunun basit cevabı. Ancak, yedek parçalar ücretsiz değildir ve nakit sıkıntısı çeken bilgisayar tutkunları, anahtarın paralarını en çok önem verdiği yere koymak olduğunu bilirler.

mevcut bilgisayarınızın ömrünü uzatabilecek donanım yükseltmeleri. Yeni Bilgisayar Sisteminizi satın aldığınızda, en son ve en iyisiydi, ancak altı ay sonra piyasada daha iyi ve daha hızlı bir bilgisayar vardı. Mevcut bilgisayarınıza basit, düşük maliyetli güncellemeler yaparak hızla değişen teknolojiyi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Bilgisayar donanım yükseltmesinin üretkenliği nasıl artırabildiğini, işlem hızını nasıl artırdığını ve yepyeni bir masaüstü sistemi satın almadan sizi bilgisayar teknolojisinin en ileri teknolojisinde tutmak için bizi bugün arayın.

1
RAM: Bilgisayarınız, işlevleri ve işlemleri gerçekleştirmek için RAM, rasgele erişim belleği kullanır. Daha fazla RAM, bilgisayarınızın aynı anda daha fazla iş yapmasına ve daha hızlı çalışmasına olanak tanır. Ek RAM yükleyerek veya mevcut bilgisayar donanımını daha büyük bellek çubuklarıyla değiştirerek performansı artırabilirsiniz. Bir masaüstünde RAM'in değiştirilmesi kolaydır, ancak bir dizüstü bilgisayarda RAM ekleme veya kaldırma yönergeleri için kullanım kılavuzunuzu kontrol etmeniz gerekebilir.
2
Sabit sürücü: Çoğu dizüstü ve masaüstü bilgisayardaki sabit sürücüler modülerdir ve daha büyük bellek kapasitesine sahip daha hızlı bir model için kolayca değiştirilebilir. Daha büyük bir sabit sürücü ile daha fazla program, müzik ve fotoğraf saklayabilirsiniz. Depolama alanını genişletmek veya dosyaları yedeklemek için bir masaüstü bilgisayara birden fazla sabit sürücü bile kurabilirsiniz.
3
Optik disk sürücüsü: Yeni bir DVD yazıcıya veya Blu-ray disk sürücüsüne yükseltme yapmak, bilgisayarınıza yeni özellikler kazandıracak. Bir optik sürücünün kurulumu kolaydır ve ana masaüstünde bir sürücü ve bir "ikincil" sürücü olarak bir saniye ile aynı masaüstüne birden fazla sürücü takabilirsiniz.
4
İşlemci: İşlemcinizin, dizüstü bilgisayarınızın veya masaüstü bilgisayarınızın hızı ve performansı üzerinde büyük etkisi vardır. Aynı zamanda değiştirilmesi çok basit bir bileşendir. Ancak yeni bir işlemci seçmeden önce, bilgisayarınızın ana kartındaki işlemci soketi türünü kontrol edin. Yeni işlemcinizin uyumlu olması için bu soket türüyle eşleşmesi gerekiyor.
5
Ekran kartı: Grafik işlem birimleri veya video kartları, video oyunlarında ve 3B görüntü oluşturma yazılımında ağır görüntü işlemeyi gerçekleştiren bilgisayarlar içindir. Yeni bir video kartı, en yeni oyunları oynamanıza ya da bilgisayarınızı HDTV'nizle yüksek tanımlı bir eğlence merkezi olarak kullanmanıza izin vererek grafik işleme yeteneğini artırabilir.

Standart servis tekliflerimiz uzaktan ve normal çalışma saatleri içinde size para tasarrufu sağlayarak verilir. Ancak talep üzerine kuruluşunuzda yerinde yükseltme / güncelleme, geçiş veya dönüşüm hizmetleri gerçekleştirebiliriz. Ek olarak, hafta sonları da dahil olmak üzere normal mesai saatleri dışında hizmet sunabiliriz.