Bilgisayar Onarım Servisi, Bilgisayar Tamiri, Pc Tamiri, Seyrantepe Bilgisayar Servisi, Kağıthane Bilgisayar Servisi, 4.Levent Bilgisayar Servisi , Levent Bilgisayar Servisi , Bilgisayar Servisi , Bilgisayar Onarım , Pc Onarım , Pc Servisi
Yükleniyor ...

Network / Hizmeti

Ayrıca, bir ya da daha fazla bilgisayar sisteminizi değiştirme ya da yükseltme zamanı geldiyse, size özel gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde uyarlanmış, ucuz ve pis bileşenler kullanmadan uygun bir fiyata yeni ve güvenilir bir bilgisayar önerebilir ya da inşa edebiliriz. Uygun Fiyatlı Bilgisayar Onarımları, tedarik edilen ve kurulan tüm yeni makineler için de bir garanti sağlayacaktır.

Evinizde bir ağ kurmayı mı planlıyorsunuz? Computer Repairs'daki teknisyenlerimiz, evinizde,% 100 güvenlikle istediğiniz kadar bilgisayar arasında her şeyi paylaşmanıza olanak tanıyacak güvenli bir kablosuz ağ kurabilir.

Ev Ağı

Bilgisayar onarım ve ağ oluşturma, 9'dan fazla ülkeyi kapsayan kablosuz bir ağ sağlayan güçlü bir ağ uzmanları ekibine ev sahipliği yapmaktadır. Size hızlı, güvenli ve güvenli bir ev ağı kurabilir veya sahip olabileceğiniz herhangi bir ev ağı sorununu çözebiliriz. Bilgisayar onarım ve ağ ekibimiz, lider, uygun maliyetli ürün üreticileri ile çalışır ve ev ağınızı bugün ve yarın için olması gereken yere getirmek için en iyi yöntemlerde yardımcı olabilir.

Uzaktan destek

Bilgisayar sorunlarınız varsa, bilgisayar onarım ve ağ ekibimizi arayın ve sisteminize erişmelerini sağlayın. Bu, kesin olarak durma süresini kısaltır ve her durumda acil veya hızlı bir şekilde sonuçları hareket ettirir! Virüs temizleme, yazılım sorunları, yükseltmeler ve daha fazlası için yardımcı olabiliriz.

Çoğu durumda bilgisayarınız açılabilir ve Internet'e erişebilirse, bilgisayar onarım ve ağ ekibimiz ihtiyaç duyduğunuz uzaktan destek sağlayabilir!

Ağ Kurulumu ve Destek Hizmetleri

  • Hubs & Switches
  • Network Kablolama
  • Network Güvenlik Testi
  • Saldırı Tespit Sistemleri (IDS)
  • Router (Yönlendirici) yapılandırma
  • Güvenlik Duvarları
  • Modem Kurulumları
  • Sanal Özel Ağ (VPN)

Peki, işiniz için ağ hizmetleri ararken kime başvuruyorsunuz? Bu görevi profesyonel ve yetkin bir şekilde üstlenebilecek nitelikli bir uzman bulmak zor bir görev olabilir. Size yardımımızı sunalım.