Bilgisayar Onarım Servisi, Bilgisayar Tamiri, Pc Tamiri, Seyrantepe Bilgisayar Servisi, Kağıthane Bilgisayar Servisi, 4.Levent Bilgisayar Servisi , Levent Bilgisayar Servisi , Bilgisayar Servisi , Bilgisayar Onarım , Pc Onarım , Pc Servisi
Yükleniyor ...

Veri Yedekleme ve Kurtarma

Verileriniz bilgisayarınızdaki en önemli şeydir. Aile fotoğrafları, önemli vergi belgeleri, sanat eserleri, grubunuzun müziği, hassas araştırma makaleleri veya başka herhangi bir şey olsa, kaybetmek bir seçenek değildir. Ne yazık ki, bilgisayarlar başarısız oluyor ve sık sık. Herhangi bir şey ters gitmeden önce bir veri yedekleme planı koymak, sorumlu bir bilgisayar kullanıcısı olarak üstleneceğiniz en önemli görevlerden biridir.

Veri kaybının çok zor bir deneyim olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle önemli dosyalarınızı geri almanızı mümkün olduğunca kolaylaştırmak istiyoruz:

  • “Veri yok, ücret yok” politikası - önemli verilerinizi kabul edilebilir bir fiyata kurtarmadıkça bize ödeme yapmazsınız
  • Ücretsiz değerlendirme ve gelen gönderim
  • SOC 2 Tip II güvenlik denetimli tesisler
  • Bilgisayar uzmanları, makine ve elektrik mühendisleri dahil olmak üzere dünya standartlarında veri kurtarma uzmanları ekibi
  • 14.000 metrekarelik veri kurtarma laboratuarı
  • Kurumsal veri kurtarma uzmanları

Önemli kişisel verilerinizi (fotoğraflar, videolar, belgeler, okul işleri vb.) sorunsuzca diske ve buluta yedeklemenize yardımcı olabiliriz. Verileriniz yedekleniyor mu? Verileriniz otomatik olarak yedekleniyor mu? Verileriniz site dışında yedekleniyor mu? Veri yedeklemeniz herhangi bir tarih veya saatten geri yüklemenizi sağlayan dosya sürümü sunuyor mu? Hiç yedekleme kurtarma işleminizi test ettiniz mi? Çocuklarınızın bilgisayarları, mobil cihaz bilgileri ve aile arşivleri ne durumda?

Bilgisayar Onarım, çok sayıda değerli aile fotoğraf ve videosunun hırsızlık veya sürücü arızası nedeniyle kaybolduğunu gördü - müşterilerimizi iş sınıfı veri yedekleme ve kurtarma çözümleriyle koruyoruz. Verilerinizi bir sabit sürücüye veya buluta yedeklemenize yardımcı olabiliriz.

Veri Kurtarma Sürecimiz

Bilgisayar Onarım değerlendirme ve uygun fiyat tekliflerini sunar. Hizmetlerimiz için ödeme yapmanız gerekmeden önce tüm kurtarma hedeflerinize ulaştığımızdan emin oluruz.

1
Data kurtarma işlemi özel bilgiler barındırdığı için sadece servis formunda adı geçen kişiye teslim edilir.
2
Veri Cihazının özel
laboratuarımız da işleme koyulur.
3
Data kurtarma işlemi yapıldıktan sonra ücret Ödemenizi yapar, verilerinizi teslim alırsınız