Bilgisayar Onarım Servisi, Bilgisayar Tamiri, Pc Tamiri, Seyrantepe Bilgisayar Servisi, Kağıthane Bilgisayar Servisi, 4.Levent Bilgisayar Servisi , Levent Bilgisayar Servisi , Bilgisayar Servisi , Bilgisayar Onarım , Pc Onarım , Pc Servisi
Yükleniyor ...

Laptop Onarım

Laptop Arızalandı mı? Endişelenmeyin! Profesyonel, güler yüzlü dizüstü bilgisayar tamir teknisyenlerimiz cihazınızı tekrar kullanımıza sunar

Hata çözümü için hızlı, profesyoneliz. Bize gelebilirsiniz ya da size gelebiliriz. Dizüstü bilgisayarınıza onarım yapıldıktan hemen sonra kullanılabilirsiniz. Ayrıca, ek bilgi ücreti talep etmiyoruz. Ayrıca akşamları ve hafta sonları çalışıyoruz belirtilen saatlere kadar çalışmaktayız, Ve acil bir onarıma ihtiyacınız varsa sizin için çalışmaya devam ediyoruz. Dizüstü bilgisayar onarım için ofisimize yakınsanız, zaman kaybetmeden sorunları yerinde teşhis ederiz. Ya da makinenizi iş yerinize veya evinizde toplayabilir, onarabiliriz. Neredeyse tüm dizüstü bilgisayar onarımları yerinde gerçekleştiriliyor. Diğer tüm onarımlar için, ertesi gün bir hizmet sunuyoruz.

Laptop Klavye Değiştirme

Dizüstü bilgisayar klavye değiştirme servisimiz orjinal klavye temin eder. Ayrıca, klavye değiştirme hizmeti, markalı veya ulusal alternatiflerden önemli ölçüde daha düşük olan klavye değiştirme maliyetiyle, çalışan makinelerin yanı sıra mutlu müşterileri de garanti eder.

Klavye onarım servisimiz kalifiye, deneyimli profesyoneller tarafından gerçekleştirilmekte ve hem Mac hem de Windows makineleri için uygundur. Dizüstü bilgisayar klavye değiştirme servisimiz hızlı ve kullanışlıdır. Klavye onarım işlerini dışarıda bırakmıyoruz. Ve bu, genellikle makinenizi aynı günde onarabileceğiniz anlamına gelir.

Cihazının değişim gerektiren parçalarını orjinal değişim ile tamir ediyoruz. Hızlı, uygun fiyat politikamızla onarım yaparak mennun kalmanızı temin ediyoruz.

Laptop Ekran Tamiri

Laptop ekran tamir servisimiz hızlıdır. Çatlak veya kırık bir ekranı aynı günde değiştirebiliriz. Dizüstü bilgisayar ekran değiştirme servisimiz elverişli. Her modele onarım hizmeti sunuyoruz. Dizüstü bilgisayarınızı uygun bir zamanda içinde size teslim ediyoruz.

İstediğiniz zaman evinizden veya iş yerinizden arayabilirsiniz... Acil durumunuzda akşamları ve hafta sonları da size destek vermeye devam ediyoruz.

Dizüstü bilgisayar ekran tamiri garantilidir. Teknisyenlerimizin taktığı tüm yeni parçalar en az üç ay garantilidir. Ve elimizde olan yedek parçalar olduğu için, günlerce beklemeniz gerekmeyecek. Bugün cihazınız yapılmazsa, yarın tamamen bitmiş olacaktır. Dizüstü bilgisayar ekran değişimlerimiz, kırık bir dizüstü bilgisayarın bir felaket olabileceğini anlayan profesyonel, deneyimli teknisyenler tarafından gerçekleştirilmektedir. Geç bir proje hakkında panik yapıyorsanız, verilerinizi kaybederim diye endişelenmeyin. Yeni bir ekranımız var ve dizüstü bilgisayarınız mükemmel bir şekilde çalışıyor.

Laptop Güç Jakının Değiştirilmesi

Güç yok mu? Sorun değil. Dizüstü bilgisayar güç jakı değiştirme servisimiz sizi tekrar güçlendirecektir. Stat. Hızlı, verimli ve uygun maliyetli bir dizüstü bilgisayar güç girişi onarım hizmeti sunuyoruz. Fiyatlar, düşük seviyede kaldıklarından emin olmak için şeffaf ve sürekli olarak izlenmektedir. Onarımlar şirket içinde yapılır, böylece makinenizin bir üçüncü taraf tedarikçiden geri gelmesini beklemek zorunda kalmazsınız. Ve biz de bizi, bizi aradığınız aynı günde tamamlayabiliriz.

Dizüstü bilgisayar güç konnektörü onarım ekibimizin temini ile hemen çözüme ulaşmaktadır.

İş ve ev kullanıcıları için dizüstü bilgisayar güç jakı düzeneklerini onarıyoruz. Ve teknikyesler makinenizi almak için evinize veya iş yerinize bile gelebilir. Bir telefon görüşmesi dışında hiçbir şey yapmak zorunda değilsiniz. Acilse, makinenizin aynı gün içinde sizinle birlikte çalışıp projenizi bitirmeye hazır olduğundan emin olmak için elimizden geleni yapacağız.

Laptop Temizlik Hizmeti

Dizüstü bilgisayar temizleme servisimizle dizüstü bilgisayarınızı iyi bir sağlıkta tutun. Tüm marka ve modeller için hızlı, aynı gün hizmet sunuyoruz. Dizüstü bilgisayar fan temizleme hizmetlerimiz devam eden bilgisayar sağlığı için hayati önem taşımaktadır. Makineniz iki yıldan eskiyse ve hayranlarını hiç temizlememişse, onlara ihtiyaç duyması muhtemeldir.

Dizüstü bilgisayar fanınız, kasa içerisinde sıkıca paketlenmiş hayati bileşenleri soğutmaktan sorumludur. Bilgisayarın çalışma elemanları tarafından oluşturulan sıcak havayı havalandırma deliklerinden dışarı üfler. Ama hava, bu havalandırma deliklerinden geçen tek şey değil. Zamanla, fanın hareketiyle makineye emilen küçük toz ve kir parçacıkları, bıçakları tıkarlar.

Laptop Fanının Değiştirilmesi

Soğutma fanı gitti mi? Dizüstü bilgisayar fan değiştirme servisimiz oldukça fiyatlıdır ve hızlıdır. Dizüstü bilgisayarınızı evinizden veya iş yerinizden alacağız ve fan onarımı tamamlandıktan sonra size geri bırakacağız.

Soğutma fanı, dizüstü bilgisayarınızın ısı çıkarma sisteminin önemli bir parçasıdır. İşlemci ve diğer parçalar tarafından üretilen sıcak havanın çıkarılmasından sorumludur. Modern dizüstü bilgisayar tasarımlarında, hava genellikle ısı çıkışlarından bir "ısı borusu" sistemi kullanılarak çıkarılır ve bu da soğutma fanlarından dışarı üflenerek iletilir. Dizüstü bilgisayarınızdaki her şey çok sıkı bir şekilde paketlendiğinden, bozuk veya arızalı bir fan kritik bir konudur.

Soğutma sisteminiz giderse, pahalı bir dizüstü bilgisayar sadece birkaç saat içinde gereksiz olabilir. Fan onarım hizmetlerimiz bunu durdurmak için burada.