Bilgisayar Onarım Servisi, Bilgisayar Tamiri, Pc Tamiri, Seyrantepe Bilgisayar Servisi, Kağıthane Bilgisayar Servisi, 4.Levent Bilgisayar Servisi , Levent Bilgisayar Servisi , Bilgisayar Servisi , Bilgisayar Onarım , Pc Onarım , Pc Servisi
Yükleniyor ...

Yazılım Yükleme

Gereksinimlerinizin her biri için pazarda her türlü yazılım vardır. Kurulum ve kurulum, teknik bilgisi olmayanlar için stresli olabilir. Ancak, artık ihtiyacınız olan yazılımın kurulumu hakkında endişelenmenize gerek yok.

Üzerinde çalışmakta olduğunuz proje - web sayfaları oluşturmaktan futbol stadyumları inşa etmeye kadar - işi yürütmek için doğru yazılım türüne ihtiyacınız olacak.

İki tür vardır: Sistem yazılımı, işletim sisteminiz veya dosya yönetimi yardımcı programları gibi bilgisayarınızı çalıştıran ve yöneten yazılımdır. Popüler uygulamalar olarak bilinen uygulama yazılımı, kullanıcıların belirli görevleri tamamlamalarına olanak veren yazılımı ifade eder.

Telefon ile Bilgilendirme

  • Kurulum İçin Bilgisayar Uyumluluğunu Belirleyin - Bazı yazılımlar bazı bilgisayarlarla çalışır, ancak yazılım programları mutlaka evrensel değildir. Uzman Teknisyenlerimiz, bilgisayarınızın düşündüğünüz yazılımla uyumlu olup olmadığını belirler.
  • Yazılımı Kurma ve Yapılandırma - Yazılım ve bilgisayarınız eşleşiyorsa, sizin için kurarız. Ayarlar, kullanımı mümkün olduğu kadar kolaylaştırmak için yapılandırılacaktır.
  • Gerekli Yazılım Güncellemelerini Gerçekleştirin - Yazılımınız bir mağazadan satın alınmış ve kutudan çıkarılmışsa, güncel olmayabilir. Geliştiriciler yazılımları için düzenli olarak güncellemeler yayınlarlar ve paketlenmiş yazılımlar muhtemelen en son sürüm olmayacaktır. Uzman Teknisyenleriniz bununla ilgilenecek, en son güncellemeleri indirip yükleyecektir.
  • Gerekli Kısayolları Oluşturun - Yeni yazılımınıza kolayca erişilebilmesi için masaüstü, başlat menüsü ve hızlı başlatma kısayolları da oluşturacağız.

Sizi yeni, heyecan verici yüklü yazılım programınıza bırakmadan önce, nasıl kullanacağınızı bildiğinizden emin olacağız. Bundan dolayı endişe yaşamanıza gerek yoktur.

İşletme Yazılımının Kurulumu

Kendi BT departmanları olmayan işletmeler de firmamızın “endişesiz ücretsiz” hizmetinden faydalanacaktır. Biz her boyuttaki işletme için yazılım gereksinimlerini karşılayabilir. İşletmenizin bir veya iki bilgisayarda birkaç uygulamaya veya birden fazla aygıta birden fazla yerde yüklü birçok uygulamaya ihtiyaç duyup duymadığına bakılmaksızın, Biz, işletmenizin yazılımının başının ağrısız olmasını sağlarız.

Ev veya iş, büyük veya küçük, basit veya karmaşık yazılım yüklemesinin önüne geçerek sizi kurulum bitiminde bilgilendirme ile yardımcı oluyoruz.