Bilgisayar Onarım Servisi, Bilgisayar Tamiri, Pc Tamiri, Seyrantepe Bilgisayar Servisi, Kağıthane Bilgisayar Servisi, 4.Levent Bilgisayar Servisi , Levent Bilgisayar Servisi , Bilgisayar Servisi , Bilgisayar Onarım , Pc Onarım , Pc Servisi
Yükleniyor ...

Bilgisayar Onarım

Sorunlu bir bilgisayarınız mı var..? Masaüstünüz veya Dizüstü bilgisayarınız yavaş çalıştığında ve programlarınız çalışmayı durdurduğunda hızlı destek için arayın.

Masaüstü ve Dizüstü bilgisayarların çoğunu tek bir ziyaretle düzeltebiliriz. Sorununuz yazılımla ilgiliyse, evinize veya iş yerinize gelmemize gerek olmayabilir. On yazılım sorunundan dokuzu uzaktan düzeltilebilir. Sabit sürücünüzden bip sesi geliyorsa veya ekranınız donmaya devam ediyorsa, bize bildirin. Profesyonel, kalifiye bilgisayar teknisyenlerimiz çözüm için size yardımcı olacaklardır.

Bilgisayarınız Açılmıyor mu..?

Windows işletim sistemli bilgisayarınıza olabilecek en korkunç şey açılmıyor olmasıdır. Güç düğmesine basdığınız halde hiçbir şey olmuyorsa (Bip sesi veya herhangi bir tepki). Ekrana da görüntü gelmiyorsa korkmanıza gerek yok Bilgisayar Onarım ekibi bilgisayarınızı tekrar iyi hale getirecektir.

Öncelikle panik yapmayın! İnsanlar bu tür bir problemle karşılaştıklarında panik yapma eğilimindeler, PC veya MAC'larındaki tüm önemli verilerin kaybolduğundan endişe ediyorlar. Muhtemelen belgeleriniz ve resimleriniz güvenlidir, sadece şu anda erişilebilir değildir. Bu bilgisayar sorunu, donanım bileşenlerinden birinin başarısız olduğunu gösteriyor.

Gürültülü Bilgisayar

Bilgisayarınız ortamdan kaynaklanan sebeplere dayalı toz toplayabilir bunun için zamana dayalı olarak fanlar dolar ve ilk gün ki sessiz halinden eser kalmaz, Bilgisayar Onarım gürültülü çalışan ve sizi rahatsız eden bilgisayarlarınızı size teslim etmeden önce tüm temizlik bakımınıda gerçekleştirmektedir.

Çok gürültülü bilgisayarlar bazen çok can sıkıcı olabiliyor, İşlemci ve harici olarak kullanılan diğer fanlar ya değişim yada genel olarak temizlikle çözüme ulaşabiliyor.

Bilgisayar Onarım olarak genelde müşterilerimize sessiz çalışabilen fanları öncelik olarak öneriyoruz...

Mavi Ekran Hatası

Bu aniden ve görünür bir sebep olmadan gerçekleşebilir. Bazen bilgisayarınız yüklenmeye başlar, ancak bir süre sonra başlatma işlemi sırasında yanıt vermeyi durdurur. Bu soruna birçok faktör neden olabilir.

Bilgisayarınız, çıkarılabilir medyadan pencereleri yüklemeyi deneyebilir. Öncelikle CD’leri, DVD’leri, USB flash sürücüleri ve bellek kartlarını kontrol edip çıkarın. Dijital kameraları veya harici sabit sürücüleri çıkarın. Bilgisayarınızı yeniden başlatmayı deneyin. Tekrar başarısız olursa soruna başka bir şey sebep oluyor. Masaüstü bilgisayarınız başlatma sırasında hata veriyorsa, buna muhtemelen donanım yapılandırma sorunu neden olur. Anakart, CPU, hafıza veya grafik kartınız sorun yaratabilir.

Bilgisayarınız Başlatılamıyor mu..?

Bilgisayarın donmasına ve yeniden başlatılmasına neden olan iki tür sorun olabilir. İlk ve en olası olanı yazılım problemidir (Pencere veya Mac). Virüsler, Truva atları, rogues ve diğer adware sistem kararsızlığına neden olabilir. Sistemler bir problem algıladığında, gelecekteki hasarları önlemek için yeniden başlatılır. Bu sorunlar istenmeyen programlar ve casus yazılımların temizlenmesi, sürücülerin yükseltilmesi veya işletim sisteminin yeniden kurulmasıyla çözülebilir.

İkinci ve daha ciddi - donanım problemi. Bilgisayarın aşırı ısınması bilgisayarın donması ve yeniden başlatılması için en olası nedendir.

Aşırı ısınırken, dengesiz olur ve yeniden başlatmak için bir sinyal gönderir. Bilgisayar donmalarına neden olabilecek daha fazla donanım hatası var. Hatalı güç kaynağı, grafik kartı, işlemci veya hatta sabit disk bu tür bir soruna neden olabilir. Bu probleme bağlıdır, ancak genellikle onarımlar 1 ila 3 gün sürer.

Bilgisayar Çok Yavaş

Bilgisayarım yavaş çalışıyor ve başlattığımda masaüstüm geç geliyor diyorsan ve kapatma işlemi yaptığında geç kapanıyorsa ve sizin işlem yapmanıza fırsat vermiyorsa bilgisayarınızı daha iyi duruma getirmek için destek isteyebilirsiniz.

Bilgisayarlar zamanla yavaşlar. Bozuk eski ve gereksiz dosyalar hızla bilgisayarda biriktirilir.

Bu durum, bilgisayarınıza en çok ihtiyaç duyduğunuzda yavaş, durgun ve çökmelere, sistem hatalarına ve ciddi yavaşlamalara neden olmasına neden olur. Bilgisayarın basit bir işten geçmesini beklemek gerektiğinde en büyük sıkıntıdır. Çoğu zaman bu, eski PC'lere olur, ancak bu yeni bilgisayarlara da olabilir.

Yazıcı, Klavye veya Fare Çalışmıyor

Çevre birimleri ile ilgili sorun aniden ortaya çıkabilir. Dün yazıcınız, fareniz veya klavyeniz iyi çalışıyordu, bilgisayarınızı bugün açın ve bom - yazıcı, fare veya klavye yok. Çoğu durumda, bu sorun sürücü sorunundan kaynaklanabilir. Her şeyden önce hatalı donanımınızı başka bir USB portuna bağlamayı deneyin. Bazen bu küçük arızaları onarmaya yardımcı olur.

Birkaç durumda sorun, hatalı donanım ile olabilir. USB üzerinden bağlı çevre birimlerinizin hiçbiri çalışmıyorsa, bu olası bir anakart hatasıdır. Kablosuz yazıcınız varsa ve çalışmıyorsa, bu yanlış sürücüler veya yanlış yönlendirici yapılandırmasından kaynaklanabilir.

Ekran Hiçbir Şey Göstermiyor

Bilgisayarınızı açıp çalışmayı planladığınızda bilgisayarın açılış sesini duyabilirsiniz, ancak ekranınız hiçbir şey göstermiyor veya “sinyal bulunamadı”. Bu birçok nedenden dolayı olabilir. Bilgisayarınızı yakın zamanda taşıdıysanız, lütfen tüm kablolarınızı kontrol edin. Hafifçe gevşeyebilir ve uygun bir sinyal göndermediler. Kablolar iyiyse, Ekranı başka bir bilgisayara bağlamayı denemelisiniz. Belki monitörün arızası da olabilir.

Bazen ekran hatalı grafik kartı veya başka bir donanım nedeniyle hiçbir şey göstermez. Yukarıda belirtilen adımlar sorununuzu çözmediyse, profesyonel bilgisayar onarım teknisyenine başvurmalısınız.

Bilgisayar teknisyenlerimiz ekranla ilgili tüm sorunları onarabilir. Tüm kabloları, donanım ve yazılım sorunlarını test eder ve bulunan sorunları çözüme ulaştırabilir.