Bilgisayar Onarım Servisi, Bilgisayar Tamiri, Pc Tamiri, Seyrantepe Bilgisayar Servisi, Kağıthane Bilgisayar Servisi, 4.Levent Bilgisayar Servisi , Levent Bilgisayar Servisi , Bilgisayar Servisi , Bilgisayar Onarım , Pc Onarım , Pc Servisi
Yükleniyor ...

Kişiye özel Bilgisayarlar

Özel bilgisayarlarınızı, ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygun fiyata kaliteli, istikrarlı bileşenler kullanarak yapmakta deneyimliyiz. Özel PC'lerimiz uzun ömürlü olacak şekilde üretilmiştir.

Sen olup olmadığını:

  • ev kullanıcısı mı
  • İş amaçlı kullanıcı mı
  • Oyuncu mu
  • fotoğraf ve video düzenleme yapan bir uzman mı…

Sizin için bir PC yapabiliriz - gerçekten özel gereksinimleriniz ne olursa olsun, bilgisayarınızı kullanımınıza uygun en iyi makineyi aldığınızdan emin olabiliriz. Sizinle birlikte ihtiyacınız olan yazılımı belirleriz. İstenmeyen programlarla bilgisayarınızı karışıklıktan ve yavaşlamadığımızdan emin olacağız. Genellikle “kullanıma hazır” bilgisayarlar, asla kullanmayacağınız ve makinenizin performansını yavaşlatan deneme yazılımını içeren bir yazılımla ağır şekilde yüklenir.

İstişare ve yapım sürecinde aynı kişisel bilgisayar üreticisi ile ilgileneceksiniz. Ayrıca, gerek duyabileceğiniz her türlü destek için Mark veya David ile de ilgileneceksiniz. Deneyimli PC üreticileriyiz ve uzmanlıklarına ve yaklaşılabilir biçimlerine önem veren eski müşterilerden referanslar sağlayabiliriz.

Uygun Fiyatlı Bilgisayar Onarımı ve Servisiyle Özel Yapılmış Bilgisayarlar

  • Piyasadaki seri üretimli PC'ler arasında seçim yapma konusunda kendinize zaman ve zorluk kazandırın.
  • Makinenizin kalite açısından kararlı donanım bileşenleri ve konfigürasyonuna sahip olduğundan emin olabilirsiniz. Özel bilgisayar üreticileri
  • İhtiyacınız olmayan veya istemediğiniz yazılım / donanım için ödeme yapmayacaksınız.
  • Makineniz, kullanmadığınız alana aç olan yazılım nedeniyle yavaşlamaz.
  • Yapmak istediğinizi hızlı bir şekilde yapacak bir makine için ödeme yapacaksınız.

Uygun Fiyatlı Bilgisayar Onarımlarına ve Hizmetine Sahip Özel Yapılmış Bilgisayarlar

Yardımımızla, gereksinimlerinize ve bütçenize en uygun donanımı ve yazılımı seçebilirsiniz. İsterseniz, gelecekteki yükseltmelere izin vermek için PC'yi de tasarlayabiliriz. Genellikle marka adı bilgisayarlarını yükseltmek zor ve pahalı olabilir, gelecekteki ihtiyaçlarınızla başa çıkmak için oluşturulmuş bir bilgisayarı kullanarak bunu önleyebilirsiniz.

PC'nizde kaliteli kararlı (ancak uygun fiyatlı) bileşenler kullandıkça, bir raftan daha uzun süre dayanır, bu nedenle kullanım ömrü boyunca size daha az mal olur. İhtiyaçlarınız değişirse size yardımcı olmak için her zaman hazırız ve özel yapım PC'nizi bildiğimiz gibi, yükseltmeler kolayca yönetilebilir.

Hangi parçaların en güvenilir, en yüksek performansı sağlayan, dayanıklı ve en uygun maliyetli olduğunu biliyoruz. Bunu biliyoruz, çünkü biz bilgisayar tamircileri olarak daha az dayanıklı, daha düşük kaliteli bilgisayar parçalarını değiştiriyoruz… Yeni makineniz elle monte edilecek ve en iyi performans için (hava akımı gibi) tasarlanacaktır.

Test Edildi, Korumalı ve Dayanıklı

Hiçbir özel yapım bilgisayar, istikrarlı olmasını ve optimum şekilde çalışmasını sağlamak için yoğun bir şekilde test edilmeden atölyemizi terk etmeyecektir. Tüm yazılım ve sürücüler mevcut en son sürümlerle güncellenecektir.

Özel yapım bilgisayarlarımız mevcut en iyi korumaya sahip olacaktır. Sisteminiz için mümkün olan en iyi güvenlik duvarını kuracağız. Ayrıca, yüklenecek en etkili anti-malware yazılımını da önereceğiz. Özel olarak oluşturulmuş bir bilgisayar seçerek - ev kullanımı, iş, oyun veya video düzenleme gibi özel kullanım için, istikrar ve güvenilirlik için oluşturulmuş en iyi donanım ve yazılımı - ve en uygun maliyetle elde edersiniz.

Yeni bir PC istiyorsanız, ancak daha yeni bir Windows İşletim Sistemi istemiyorsanız, tercihiniz buysa, size Windows 7 platformlu veya daha önceki bir işletim sistemine sahip yeni bir makine yapabiliriz.

Bireyler için Özel Yapı Bilgisayarları

Öğrenciler ve ev kullanıcıları için, özel ihtiyaçlarınız için paranızın karşılığını en iyi şekilde almanızı sağlayan bir bilgisayar oluşturabiliriz. E-posta göndermek, internette gezinmek, belge yazmak, fotoraf çekmek, fotoğraf çekmek, müzik dinlemek ve video kaydetmek için bir bilgisayara ihtiyacınız olacağını umuyoruz.

Oyuncu Bilgisayarlar İçin

İstikrar ve dayanıklılık genellikle iş bilgisayarları için en önemli gereksinimlerdir. Bütçenizle birlikte bunu göz önünde bulundurarak, iş makineleri için gereken yüksek iş yüküne ve kullanım ömrüne uygun bileşenleri seçeceğiz. İşleme hızı ve depolama alanı bu üst düzey makineler için ana gereksinimlerdir. Özel işleriniz için en uygun makineyi yapabiliriz. Ağınızı yapılandırır ve gerektiği şekilde destek veririz. Bu tür özel bilgisayarları oluşturmada deneyimliyiz ve özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için mümkün olan en iyi bileşenleri seçeceğiz.

Çoğu oyuncunun bilgisayar meraklısı olduğunu ve değerli oyun makineleri için neye ihtiyaçları olduğu konusunda iyi bir fikirleri olduğunu biliyoruz. Bu genellikle ihtiyaçların kolayca karşılanması ve ideal özel oyun bilgisayarınızın oluşturulması anlamına gelir. Hızlandırılmış işlemciler ve sıvı soğutma gibi yüksek performanslı bileşenler içeren özel oyun parçaları.